Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše hudba ve vašem telefonu – walkman™, to je Sony Ericsson W800i.
Noste sebou vaši hudbu, ať jste kdekoliv. Jedním stisknutím hudebního tlačítka spusťte digitální přehrávač hudby v telefonu, vyberte oblíbenou skladbu nebo seznam skladeb a poslouchejte. Přenášení hudby do mobilního telefonu je snadné – Sony Ericsson W800i se dodává se softwarem na extrahování hudby z CD. Přeneste si hudbu z vašich CD. Rychle a snadno.
Snadná práce s obrázky
Sony Ericsson W800i je také digitální fotoaparát s 2 mil. bodů, umožňující nahrávat video. Uložte si obrázky do galerie obrázků v telefonu Sony Ericsson W800i, nebo je přeneste do PC. Pomocí přenosu zpráv s obrázky a videem (MMS) mezi telefony Obrazekukažte přátelům, co vidíte.
Větší kapacita
Sony Ericsson W800i má uvnitř spoustu paměti na ukládání vašich oblíbených skladeb, obrázků a videa. A když budete potřebovat více místa na ukládání, použijte Memory Stick™ PRO Duo. Kromě interní paměti telefonu můžete mít až 1 GB rozšířitelné paměti. Tisíce obrázků. Stovky skladeb. Dodaná 512MB paměť Memory Stick™ PRO Duo má kapacitu asi na 150 skladeb - nebo 10 - 15 CD v plné délce.
Rozšiřujte pomocí příslušenství
Součástí sady telefonu Sony Ericsson W800i je kvalitní náhlavní souprava. Abyste ještě více vylepšili zvukový zážitek, připojte Sony Ericsson W800i k vašemu stereofonnímu systému pomocí hudebního kabelu MMC-60. Stále poslouchejte, ale nikdy nezmeškejte hovor. Při příchozím hovoru se hudba automaticky vypne.

Vybavení produktu:

GPRS třídy 10 (4+1/3+2 slot), SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging, IrDA, vestavěný fotoaparát 2 MP s rozlišením až 1632x1224 pixels, autofocus a možnost natáčet video, Bluetooth, MP3/AAC player, Video player, WAP 2.0, Java MIDP 2.0, FM radio s RDS, Image viewer, Picture editor, USB port, SyncML, vestavěné handsfree, Memory Stick Duo Pro, 512 MB card , uživatelská paměť 34 MB, polyfonní vyzvánění 40, hlasové ovládání, budík, upomínky, kalendář, úkolovník, diktafon, kalkulačka, stopky, hry, vlastní melodie.