Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Nechte se nažhavit

Unikátně řešená klávesnice, výjmečný design a světově vysoce výkonná sada vlastností a aplikací vtěsnaných do velikosti Siemens SX1 v porovnání s jinými telefony - perfektní pro většinu náročných uživatelů mobilních telefonů.


ObrazekSiemens SX1 má po každé straně zabudované sloupce tlačítek místo klasické klávesnice a tím získává ucelený vzhled. Tento inovovaný design také podtrhuje velký displej s 65 tisíc barvami a vysokým rozlišením, umístěný ve středu čelní plochy. Díky tomu může být Siemens SX1 menší a vážit pouze 110 gramů. Navigační tlačítka jsou umístěny pod displejem a pomáhají lépe ovládat funkce, snadněji než by bylo při použití obvyklého rozložení tlačítek, nehledě na využití bočních tlačítek pro přehlednější ovládání aplikací.

Možnosti jsou ohromné, Siemens SX1 nabízí dokonalý balíček zábavy a byznys aplikací. Funkce obsažené ve štíhlém těle: Bluetooth, IrDA, GPRS 10, WAP, digitální VGA fotoaparát, zabudovaný video přehrávač a rekordér, hudební přehrávač MP3 a FM rádio, slot pro paměťové karty MMC, díky Symbian Series 60 a Java (J2ME) získáte přístup ke spoustě her a programů, které jsou přístupné v obdobných verzí pro PDA, včetně lokální a bezdrátové synchronizace. Pomocí kombinace posledních technologií zábavy a byznysu je Siemens SX1 perfektní pro toho, kdo usilovně pracuje a hraje ještě usilovněji.