Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gynekologická ordinace. Emocionálnější prostředí snad ani neexistuje. Muži chodí kolem po špičkách, ženy to místo důvěrně znají. Prostředí nadějí, zázraků, ale i životních zklamání. Gynekologie a porodnictví je třináctou komnatou medicíny. Dosud žádný český seriálový tvůrce nenašel odvahu proniknout do tohoto intimního, Obrazekemotivního i dramatického prostředí a vyprávět divákům příběhy, které se tu rodí.

Až nyní …

Život je zázrak a také dá někdy pořádně zabrat! Bílé pláště a zelené roušky skrývají jejich touhy, radosti, smutky i naděje. Lékaři a sestry gynekologické ordinace řeší případy svých pacientek, sami nesmí nikdy zklamat. Ale … kdo léčí jejich smutky? Kdo s nimi prožívá radost, když zrovna CHYBÍ LÁSKA?

KAMILA VÁCHOVÁ, hlavní hrdinka příběhu, přichází o svůj pevný bod. O manžela, o rodinu. Nepropadne beznaději, dál se usmívá, pracuje, stará se o syna, jeho psa, pacientky …

Drží ji to, že myslí na druhé. Láska ji potká nečekaně, přestože dlouho byla tak blízko ní. Kamila už nevěří. Ten, co se zdál spolehlivým, zradil. Proč by druhý, co má kolem sebe ženy od rána do večera a do noci, měl být jiný? Protože … PŘICHÁZÍ LÁSKA.