Jdi na obsah Jdi na menu
 


Telefon Nokia 5140i se vyznačuje neuvěřitelnou odolností, a tedy je vhodný pro aktivity ve volném čase, kdy oceníte jeho užitečné funkce v mnoha sportovních odvětvích.
Aplikaci Fitness Coach využijete při plánování aktivit a zaznamenávání sportovních výkonů i pro informování přátel a kamarádů ze sportovního oddílu o dosažených výsledcích. U telefonu Nokia 5140i sportovní motivy zahrnují tapety, animované spořiče displeje a vyzváněcí tóny MP3 se sportovní tématikou.
Při komunikaci věnované sportu oceníte i další funkce, jako např. Push to talk, světelné zprávy a posílání zvukových zpráv Nokia Xpress.

Vybavení produktu:

GPRS třídy 10 (4+1/3+2 slObrazekot), SMS, MMS, EMail, Instant Messaging, IrDA, integrovaný fotoaparát VGA s rozlišením 640x480 bodů a možností natáčet video, Push to talk (VoIP service), Stereo FM radio, Java MIDP 2.0, WAP 2.0, T9, EDGE, xHTML prohlížeč, Pop-Port interface, Digital compass, uživatelská paměť 3,5 MB, polyfonní vyzvánění 24, vyzváněcí tóny MP3, vestavěné handsfree, hlasové ovládání, záznamník hovoru, budík, upomínky, kalendář, úkolovník, diktafon, kalkulačka, stopky, hry, vlastní melodie.